Strona główna Sport i zdrowie Poznaj nowy napój mleczny od Bakomy – Kefir BIO!

Poznaj nowy napój mleczny od Bakomy – Kefir BIO!

Autor: Alicja Hudzik

Bakoma poszerza swoją ofertę o nowy kefir. Już wkrótce na polskich półkach pojawi się lekki i pożywny kefir BIO! To napój mleczny, który ma szansę podbić serca współczesnych konsumentów, zwłaszcza tych, którzy dbają o swoją dietę i chcą się zdrowo odżywiać.

Nowy kefir Bakomy jest pozbawiony cukru, nie zawiera także sztucznych konserwantów i aromatów. W jogurcie nie znajdziemy sztucznych barwników i został on wyprodukowany z najwyższej jakości ekologicznego mleka. Dodatkową zaletą tego produktu jest wykorzystanie autentycznych żywych kultur bakterii kefirowych, dzięki czemu wpływa on pozytywnie na perystaltykę jelit.

Polski producent galanterii mlecznej wyszedł naprzeciwko oczekiwaniom współczesnych konsumentów i podarował im produkt rolnictwa ekologicznego, który jest wysokiej jakości i doskonale smakuje. Jogurt można spożywać samodzielnie lub z dodatkiem ulubionych owoców. Nadaje się on na zdrowe śniadanie, może także posłużyć jako przekąska w ciągu dnia, np. w pracy. Kefir BIO posiada długi termin przydatności do spożycia (30 dni) i mogą go spożywać zarówno dorośli, jak i dzieci.

Co z ceną? Nowy kefir BIO od Bakomy dostaniemy już za około 2,75 złotych. Biorąc pod uwagę wysoką jakość i wartościowość tego przetworu mlecznego, cena nie jest wysoka. Wielbiciele zdrowej żywności, którzy chcą wypróbować nowy kefir, mogą szukać na półkach sklepowych estetycznych białych butelek oznaczonych charakterystycznym zielonym listkiem. To obowiązujące w całej Unii Europejskiej oznaczenie przyznawane żywności ekologicznej.

Podobne artykuły